O firmie

Pomysłodawcą i twórcą marki RIVERFOX jest Krzysztof Kacprzak - pasjonat wędkarstwa i jeden z propagatorów nowoczesnego wędkarstwa spinningowego. W zawodach spinningowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym startuje już od ponad 20 lat. Od ponad 10 lat jest członkiem Spinningowej Kadry Narodowej. Jest wielokrotnym medalistą zawodów, dwukrotnym zwycięzcą zawodów Team Boat Master, zdobywcą tytułu Spinningowego Mistrza Świata oraz drużynowego Mistrza i Vicemistrza Świata. Z powodzeniem organizuje zawody spinningowe z cyklu Grand Prix i Mistrzostwa Polski.

Produkując łodzie stawiamy na nowatorskie i perspektywiczne rozwiązania, które gwarantują bezpieczne i przyjemne wędkowanie. Łodzie RIVERFOX cieszą się dużym uznaniem wśród wędkarzy. Firma kieruje się zasadą, aby optymalnie dopasować elementy wyposażenia do oczekiwań przyszłego użytkownika.

RIVERFOX GRUDZIĄDZ to autoryzowany dealer i serwis SUZUKI MARINE w województwie kujawsko-pomorskim.

Posiada, nowoczesny, dobrze wyposażony serwis. Dysponuje wyspecjalizowanym sprzętem diagnostycznym. Od wielu lat prowadzi serwis silników stacjonarnych oraz zaburtowych.